Naše Služby

Čistenie, ošetrovanie a údržba motocyklovej výbavy.

Špecializujeme sa na čistenie

- Koženého a Textilného moto oblečenia. Samozrejme aj odevov s obsahom materiálov GORE-TEX®, CORDURA® a ostatných špeciálnych materiálov.

- Čižiem a topánok všetkých značiek, typov a zamerania. Kožené, Textilné, s kombinovanými materiálmi (plast, kov a podobne) ako aj špeciálnych čižiem. 

- Samozrejme čistíme a ošetrujeme aj prilby, funkčné prádlo, chrániče a všetko, čo si na motorkárovi viete predstaviť. Radi sa popasujeme aj so sedačkou na vašom "mopede" alebo inou súčasťou vašej motorky, ktorá je z kože alebo textilu.

Našej práci sa venujeme na 100% a robíme ju s láskou, úctou a rešpektom. Motorky sú naša srdcová záležitosť a preto sa snažíme vždy o čo najdokonalejší výsledok našej práce.

Pokiaľ ste z akéhokoľvek dôvodu poškodili svoje moto oblečenie alebo čižmy. Potrebujete rozšíriť, zúžiť, prefarbiť alebo inak opraviť alebo upraviť bundu, nohavice  či kombinézu, Opravíme a nafarbíme vám vaše obľúbené a často veľmi drahé oblečenie do čo najpôvodnejšieho tvaru a formy.

Takmer pravidlom je u nás napríklad výmena zipsov. Či už tých hlavných, alebo tích na rukávoch , či dokonca spojovacích zipsov dvojdielnych kombinéz.

Požívame overené materiály a postupy. Ako aj rozne techniky opravy - (cez lepenie , šitie  a tmelenie) a farbenia -(cez ručné až po AirBrush).

Možnosti opravy samozrejme veľmi závisia od rozsahu poškodenia, typu materiálu a miesta v ktorom je poškodenie spôsobené. Preto je táto služba konzultovaná a kalkulovaná individuálne. 

Opravy a úpravy koženého i textilného Moto oblečenia

Kontaktujte nás

LeathClean s.r.o.

Tomášikova 26 (budova Úsvit)

821 01 Bratislava

leathclean@all42wheels.com

0949 763928 

0903 231213 

  • Facebook Social Icon

© 2018 -2020 by LeathClean. Powered by Wix.com     Last Update: 03/2020